Приймальне відділення:+380 472 33 56 01

Поліклініка:+380 472 36 09 48

Приймальня гол.лікаря:+380 472 33 04 15

Адреса: Україна, м. Черкаси,

вул. Мечникова, 25

< Всі новини
03 грудня 2019

ПЕРЕЛІК відомостей, що становлять службову інформацію в КНП «ЧОКЦ Черкаської обласної ради»

І. Питання мобілізаційної підготовки


1. Відомості щодо заходів з питань мобілізаційної підготовки, мобілізаційного плану, територіальної оборони та цивільного захисту КНП «ЧОКЦ Черкаської обласної ради» на особливий період, крім відомостей, що становлять державну таємницю.

2. Відомості про заходи щодо забезпечення сталого функціонування КНП «ЧОКЦ Черкаської обласної ради» в умовах особливого періоду.

3. Відомості про стан мобілізаційної готовності КНП «ЧОКЦ Черкаської обласної ради».

4. Відомості про штатний розпис і структуру, функціональні обов’язки працівників КНП «ЧОКЦ Черкаської обласної ради» на особливий період, крім відомостей, що становлять державну таємницю.

5. Відомості про порядок, термін виконання заходів, організацію оповіщення співробітників КНП «ЧОКЦ Черкаської обласної ради» і зв’язку з метою своєчасного переведення Черкаського обласного кардіологічного центру на роботу в умовах особливого періоду.

6. Відомості щодо встановлення, скасування та виконання мобілізаційних завдань (замовлень) пов’язаних з наданням медичних послуг, поставку лікарських засобів, виробів медичного призначення та забезпечення виконавців мобілізаційних завдань матеріально-технічними ресурсами в особливий період.

7. Відомості щодо організації медичного забезпечення населення в особливий період.

8. Відомості щодо номенклатури, обсягів (норм), місць зберігання матеріальних цінностей, мобілізаційного резерву КНП «ЧОКЦ Черкаської обласної ради», крім відомостей, що становлять державну таємницю.

9. Відомості за окремими показниками про норми, обсяги заготівлі донорської крові та їх препаратів, крім відомостей, що становлять державну таємницю.

10. Відомості про військовий облік, чисельність військовозобов’язаних, які заброньовані та які підлягають бронюванню в КНП «ЧОКЦ Черкаської обласної ради», установах та закладах охорони здоров'я.

11. Перелік посад та професій військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню на період мобілізації та на воєнний час, що працюють
в КНП «ЧОКЦ Черкаської обласної ради».

12. Щорічна доповідь про стан мобілізаційної підготовки управління, крім відомостей, що становлять державну таємницю.

13. Відомості про пункти управління, крім відомостей, що становлять державну таємницю.

14. Відомості про проведення мобілізаційних навчань, тренувань КНП «ЧОКЦ Черкаської обласної ради».

15. Відомості про довгострокові та річні програми мобілізаційної підготовки Управління.


ІІ Питання технічного захисту інформації

 

1. Відомості про створення та функціонування комплексної системи захисту інформації в КНП «ЧОКЦ Черкаської обласної ради».

2. Відомості з питань технічного захисту інформації (зміст організаційних і технічних заходів, акти обстежень виділених приміщень, атестаційні паспорти, паспорти об’єктів, паспорти – формуляри, категоріювання приміщень, де циркулює інформація з обмеженим доступом), крім відомостей,
що становлять державну таємницю.

3. Відомості за окремими показниками про планування, організацію, запровадження заходів, фактичний стан, наявність недоліків в організації технічного захисту інформації щодо об’єктів інформаційної діяльності, інформаційної (автоматизованої), телекомунікаційної та інформаційно-телекомунікаційної системи КНП «ЧОКЦ Черкаської обласної ради».

 

IІІ Інші відомості

 

1. Інші відомості, витік яких може завдати істотної шкоди інтересам національної безпеки, територіальної цілісності або громадському порядку, з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров’я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету державних органів.