Структура закладу
- Відділення гострої коронарної недостатності та порушень ритму - 50 ліжок (в т.ч. 9 ліжок інтенсивної терапії);
- Відділення ішемічної хвороби серця та некоронарогенних захворювань міокарду – 30 ліжок;
- Відділення серцево-судинної хірургії - 30 ліжок;
- Відділення анестезіології та інтенсивної терапії для післяопераційних хворих – 6 ліжок;
- Відділення інтервенційної радіології;
- Операційне відділення;
- Діагностичне відділення;
- Відділення лікувальної фізкультури;
- Клініко-діагностична лабораторія;
- Лабораторія електрофізіологічних обстежень серця;
- Приймальне відділення;
- Диспансерно-поліклінічне відділення;
- Організаційно-методичний відділ;
- Фінансово-економічний відділ;
- Бухгалтерська служба;
- Адміністративно-господарська частина;
- Канцелярія.
В штатному розкладі кардіоцентру 266 посад: 60,25 посади лікарів, 88,75 посад медичних сестер, 53,25 посад молодшого медичного персоналу.
Серед атестованих лікарів 92% присвоєні вища та І категорії, серед медичних сестер - 90%.
Кожні три роки заклад проходить перевірку МОЗ на відповідність стандартам державної акредитації. З 2008 року Черкаський обласний кардіологічний центр акредитований МОЗ України на вищу категорію. Останнє підтвердження вищої акредитаційної категорії обласний кардіологічний центр отримав 26.12.2017 року.
29.08.2017 після проходження аудиту Черкаський обласний кардіологічний центр отримав Сертифікат системи управління якістю стосовно надання медичних послуг, включаючи стаціонарне та амбулаторне лікування, основні види медичної допомоги, діагностичні, лабораторні аналізи, діагностична візуалізація, реабілітація та превентивні програми в галузі охорони здоров'ята (код ДКПП 86.10.1) щодо відповідності ДСТУ ISO 9001:2015.

ВИТЯГ відомостей з бази даних Ліцензійного реєстру МОЗ України.pdf
РІШЕННЯ про реорганізацію Черкаського обласного кардиологічного центру.pdf
СТАТУТ Черкаського обласного кардиологічного центру.pdf

Надання допомоги хворим з гострим інфарктом міокарда
В області створена система по наданню медичної допомоги хворим з гострим коронарним синдромом, що успішно функціонує і постійно удосконалюється.
Черкаський обласний кардіологічний центр (ЧОКЦ) є основною складовою частиною системи регіональної реперфузійної мережі області, що об’єднує всі лікувальні заклади, які приймають участь у наданні невідкладної кардіологічної допомоги та робота якої скоординована відповідними чинними законодавчими актами та наказами управління охорони здоров’я Черкаської ОДА.
Медична допомога хворим з інфарктом міокарда надається у відділеннях гострої коронарної недостатності та порушення ритму на 25 ліжок, в тому числі блоці інтенсивної терапії на 6 ліжок, відділенні інтервенційної радіології та відділенні кардіохірургії на 25 ліжок.
В Черкаський обласний кардіоцентр транспортують хворих з усіх міст та районів області в перші 24 години від початку інфаркту міокарду, в радіусі 60-100км на первинні коронарні втручання, більше 100км – на вторинні коронарні втручання після проведеної тромболітичної терапії.
У відділенні інтервенційної радіології закладу працює 6 інтервенційних кардіологів і кардіохірургів, 6 медичних операційних сестер, 4 лікарі-анестезіологи та 4 медичні сестри-анестезистки, які забезпечують роботу відділення цілодобово 7 днів на тиждень.
Кількість оперативних втручань щорічно збільшується, так у 2018р. в ЧОКЦ було виконано 2200 ангіографічних досліджень, в т.ч. 1709 коронарографій. Стентувань та ангіопластик коронарних артерій проведено 780 хворим, що на 20% більше 2017 року, імплантовано стентів 957; 631 хворим з гострим коронарним синдромом (ГКС) проведені черезшкірні коронарні втручання, що складає 70% всіх первинних коронарних втручань, із них 422 хворим з елевацією сегменту ST/великовогнищевим інфарктом міокарду.

Хворі з ГКС/ГІМ з елевацією сегменту ST в першу добу захворювання повністю забезпечені системами, розхідними матеріалами за рахунок державного бюджету.
Показник перкутанних реперфузій в області протягом останніх трьох років суттєво перевищує середній національний рівень первинних ЧКВ на мільйон населення. У 2015р. Україна – 132, Черкаська область – 235, в 2016р. Україна – 190, Черкаська область – 289, в 2017р. Україна – 210, Черкаська область – 568.
В закладі, завдяки наявності кардіохірургічного відділення на 25 ліжок, є можливість цілодобового проведення ургентних операцій аорто-коронарного шунтування в перші години інфаркту міокарду. Так, у 2018р. було виконано 33 оперативних втручання на відкритому серці, з них 9 екстрених та 24 ургентних аорто-коронарних шунтувань у хворих з інфарктом міокарду.
У Всеукраїнському реєстрі перкутанних коронарних втручань (ПКВ) за 2017 рік Черкаський кардіологічний центр зайняв 1 рангове місце в Україні посередній кількості первинних перкутанних втручань проведених в перші години гострого інфаркту міокарда на 1 млн. населення. При середній по Україні кількості 220 ПКВ на 100 тис. населення, в Черкаській області виконано 323 ПКВ.
Використання високотехнологічних, сучасних методів лікування гострих форм ішемічної хвороби серця дало змогу зменшити летальність хворих з гострими формами ішемічної хвороби серця. У 2018р. летальність в закладі при гострому коронарному синдромі склала 4,2%, летальність при гострому інфаркті міокарда – 4,7%, по Черкаській області показник летальності склав 8,9%, при середньому показнику летальності по Україні в 2017р. - 13,7%.

Тарифи на платні послуги
Тарифи на платні лабораторні, діагностичні та консультативні послуги за зверненням громадян, що надаються без направлення лікаря, зокрема із застосуванням телемедицини, комунальним некомерційним підприємством „Черкаський обласний кардіологічний центр Черкаської обласної ради“
http://kardiocenter.ck.ua/news/article/tarifi-na-platni-poslugi